Kergejõustiku 4-võistlus 13.09.2017. a

7.     Karina Agnes Raudkats 8.kl, õpetaja Kaupo Kütt

7.     Markos Serojev 7.kl, õpetaja Rein Jõeveer

8.     Heleri Lipp 8.kl, õpetaja Kaupo Kütt

11. Elis Maarja Aardevälja 4.kl, õpetaja Kaupo Kütt

12. Kaur Raudsepp 2.kl, õpetaja Kaupo Kütt

12. Kevin Marcus Serojev 9.kl, õpetaja Rein Jõeveer

13. Riho Lipp 8.kl, õpetaja Rein Jõeveer

13. Anete Koll 8.kl, õpetaja Kaupo Kütt

13. Keiti Lisette Tuhkur 6.kl, õpetaja Kaupo Kütt

14. Karl Sander Järvela 5.kl, õpetaja Rein Jõeveer

15. Viktoria Kovbasnjuk 4.kl, õpetaja Kaupo Kütt

15. Karl Kurs 6.kl, õpetaja Rein Jõeveer

17. Karin Joonson 5.kl, õpetaja Kaupo Kütt

19. Kusti Künnap 6.kl, õpetaja Rein Jõeveer

 

Jõgevamaa noorte jalgrattakrossi meistrivõistlused

 

1.     Risto Loorits 8.kl, õpetaja Rein Jõeveer

 

Jõgevamaa noorte sügisjooksukross

 

2.     Kaur Raudsepp 2.kl, õpetaja Kaupo Kütt

2.     Nikita Lageda 5.kl, õpetaja Rein Jõeveer

 5.   Mihkel Täpsi 4.kl, õpetaja Rein Jõeveer

 5.   Eleanora Aunap 8.kl, õpetaja Kaupo Kütt

 5.   Lisete Ehamaa, 8.kl, õpetaja Kaupo Kütt

 6.   Robin Rajaleid 3.kl, õpetaja Kaupo Kütt

 6.   Brigitta Lipp 3.kl, õpetaja Kaupo Kütt

 6.   Markos Serojev 6.kl, õpetaja Rein Jõeveer

 8.   Meryll Kulamaa 7.kl, õpetaja Kaupo Kütt

 8.   Karina Agnes Raudkats 8.kl, õpetaja Kaupo Kütt

11. Lenna Virumäe 2.kl, õpetaja Kaupo Kütt

11. Risto Loorits 8.kl, õpetaja Rein Jõeveer

12. Grettel Pahurin 5.kl, õpetaja Kaupo Kütt

13. Ander Sepp 3.kl, õpetaja Kaupo Kütt

14. Keiti Lisette Tuhkur 6.kl, õpetaja Kaupo Kütt

16. Anete Koll 8.kl, õpetaja Kaupo Kütt

17. Viktoria Kovbasnjuk 4.kl, õpetaja Kaupo Kütt

19. Gunilla Raudsepp 3.kl, õpetaja Kaupo Kütt

21. Riho Lipp 8.kl, õpetaja Rein Jõeveer

23. Karl Kurs 6.kl, õpetaja Rein Jõeveer

 

 

Jõgevamaa 1.-5.kl. rahvastepalli meistrivõistlused

2. koht  - Tüdrukud (Karin Joonson, Grettel Pahurin, Elis Maarja Aardevälja, Viktoria Kovbasnjuk, Gea Kreek, Marin Reinberg, Keili Rampe), õpetaja Kaupo Kütt.

 

4. koht - Poisid Karel Piho, René Almre, Mikk Küpar, Mihkel Täpsi, Tanel Roots, Karl Sander Järvela Joonas Kurs), õpetaja Rein Jõeveer).

 

TÄHELEPANU, START! II etapp

I-koht 

Jete Reinberg, Lovise Mikk, Laura Kurs, Gennet Raudsepp, Kaur Raudsepp, Kevin Krivin, Brigitta Lipp, Kirsi Tiits, Ander Sepp, Robin Rajaleid, Elis Maarja Aardevälja, Gea Kreek, Viktoria Kovbasnjuk, Joonas Kurs, Mihkel Täpsi, Karl Pärtel, Grettel Pahurin, Karin Joonson, Mikk Küpar, Karel Piho, Tanel Roots

Õpetaja Rein Jõeveer 

ÜLDARVESTUSES I-koht

 

Lauri Ausi mälestusvõistlus Luual

Kaur Raudsepp 7. koht

Risto Loorits 3. koht

 

Sisemeistrivõistlused kergejõustikus (kõrgushüpe)

1.  koht  Markos Serojev 6.kl, õpetaja Rein Jõeveer

1.  koht    Karina Agnes Raudkats 8.kl, õpetaja Kaupo Kütt

2. koht     Riho Lipp 8.kl, õpetaja Rein Jõeveer

3.  koht    Tanel Roots 5.kl, õpetaja Rein Jõeveer

4. koht    Keiti Lisette Tuhkur 6.kl, õpetaja Kaupo Kütt

4.  koht   Kusti Künnap 6.kl, õpetaja Rein Jõeveer

5.  koht   Robin Rajaleid 3.kl, õpetaja Kaupo Kütt

5.  koht   Karel Piho 5.kl, õpetaja Rein Jõeveer

6.  koht  Kaur Raudsepp 2.kl, õpetaja Kaupo Kütt

6.  koht  Karl-Sander Järvela 5.kl, õpetaja Rein Jõeveer

7.   koht Elis Maarja Aardevälja 4.kl, õpetaja Kaupo Kütt

7. koht   Heleri Lipp 7.kl, õpetaja Kaupo Kütt

8. koht  Ander Sepp 3.kl, õpetaja Kaupo Kütt

8. koht   Mihkel Täpsi 4.kl, õpetaja Rein Jõeveer

8.  koht Emily Šrof 4.kl, õpetaja Kaupo Kütt

8.   koht Maris Mikko 7.kl, õpetaja Kaupo Kütt

9.   koht Karin Joonson 5.kl, õpetaja Kaupo Kütt

9. koht Gerli Kreek 6.kl, õpetaja Kaupo Kütt

9.  koht  Meryll Kulamaa 7.kl, õpetaja Kaupo Kütt

11. koht Joonas Kurs 4.kl, õpetaja Rein Jõeveer

11. koht Anete Koll 8.kl, õpetaja Kaupo Kütt

15. koht  Karmen Tervonen 5.kl, õpetaja Kaupo Kütt

 

 

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor

3. koht Eleanora Aunap 8.kl, õpetaja Liina Säinast

11.-12 koht Maris Mikko 7.kl, õpetaja Liina Säinast

 

 Kunstiolümpiaadi piirkonnavoor

2.   koht Mari-Liis Kirs 9.kl, õpetaja Ive Eddor

Ajalooolümpiaadi piirkonnavoor

7. koht Kristin Pärtel, 6. klass, õpetaja Piret Siivelt
10. koht Cäthy Ratassepp, 6. klass, õpetaja Piret Siivelt
9. koht Maris Mikko, 7. klass, õpetaja Piret Siivelt
13. koht Axel Siim, 7. klass, õpetaja Piret Siivelt
4. koht Karina Agnes Raudkats, 8. klass, õpetaja Piret Siivelt
7. koht Eleanora Aunap, 8. klass, õpetaja Piret Siivelt

Eesti laste 18. sumomaadluse meistrivõistlused

Maksim Simonidze (3 hõbemedalit):
8-aastaste poiste seas kehakaalus 35+kg II koht
8-aastaste poiste seas absoluutkaalus II koht
10-aastaste poiste seas kehakaalus -45kg II koht
Alina Lageda (
1 hõbemedal, 2 pronksmedalit):
8-aastaste laste (poisid kui ka tüdrukud koos) seas kehakaalus -26kg II koht
8- aastaste tüdrukute seas absoluutkaalus III koht
10-aastaste tüdrukute seas kehakaalus -30kg III koht
Viktoria Kovbasnjuk
(2 meistritiitlit)
12- aastaste tüdrukute seas kehakaalus -50 kg I koht
12- aastaste tüdrukute seas absoluutkaalus I koht
Elis Maarja Aardevälja
parimaks tulemuseks oli sel korral 5. koht.
Juhendaja õpetaja Kaupo Kütt. 

Võrkpalli pallilahingu Jõgevamaa  võistlus 2.-3. klassidele

1. koht  tüdrukute võistkond - Kirsi Tiits, Gunilla Raudsepp, Johanna-Elisabeth Kaldvee, Brigitta Lipp, Jete Reinberg, Mia Norelle Kaldvee, Kätlin Mölder.

1. koht poiste võistkond   - Ander Sepp, Robin Rajaleid, Kevin Urm, Ramon Ismael, Kaur Raudsepp, Gennet Raudsepp, Aleksander Hristov.

Matemaatika olümpiaad

26. koht Axel Siim , 7. klass, õpetaja Anu Kukd

 11. koht Karina Agnes Raudkats, 8. klass, õpetaja Anu Kuld
20. koht Eleanora Aunap, 8. klass, õpetaja Anu Kuld

Bioloogia olümpiaad

Maris Mikko 6.-7. klasside arvestuses 78 punktiga 55. kohal 64 võistleja seas.

8.-9. klasside arvestuses oli kokku 70 võistlejat

Mari-Liis Kirs 105,5 punktiga 24. kohal

Riin Reinberg 104. punktiga 32. kohal

Eleanora Aunap 97,5 punktiga 48. kohal

Karina Agnes Raudkats 91,5 punktiga 55. kohal

Anete Koll 72 punktiga 70. kohal

Õpetaja Jaak-Albert Metsoja