Kooli kantselei on avatud  E- R kell 9-13.

Täiendav õppetöö algab 1. juunist. Õpilased saavad vastava teate ekooli. 

Alates 3. juunist jagavad klassijuhatajad õpilastele tunnistusi jm, õpilased saavad õpperuumidesse jäänud asjad kätte. 


Kui õpilane kuulub riskirühma ( riskirühma kuuluvad õpilased, kellel on kroonilised kopsuhaigused (sh astma), diabeet (suhkruhaigus), maksahaigused, neeruhaigused (sh neerupuudulikkus), südame-ja veresoonkonna haigused, immuunpuudulikkus), siis on maski kandmine soovituslik, maski annab sellisel juhul kool.

Käitumine kooli ruumides. 
  • Haigusnähtudega õppijad, õpetajad ja töötajad ei tohi kooli tulla.  Koolijuhil, eksamikomisjoni esimehel või muul läbiviidava tegevuse eest vastutaval isikul on õigus ja kohustus haigusnähtudega isik ära saata. Kooli esindajal on isiku nõusolekul korral õigus mõõta kehatemperatuuri mittekontaktse termomeetriga
  • Õppijad ja töötajad pesevad käsi voolava sooja vee ja seebiga või kasutavad desinfitseerimisvahendit.
  • Õppijad ja töötajad väldivad kehalist kontakti (nt ei kallista, ei kätle), et takistada võimaliku piisknakkuse edasikandumist; 
  • Juhised kaitsemaskide kasutamiseks on kättesaadavad ning vajadusel juhendatakse õppijaid nende nõuetekohase kasutamise osas. 
  • Õppijad ja töötajad ei anna oma asju teistele kasutada ega kasuta teiste kirjutusvahendeid, prille, joogipudeleid jms. Kui on vältimatu õppevahendi, eksami sooritamiseks vajaliku vahendi vm edasiandmine teisele õppijale või koolitöötajale, siis tuleb see enne edasiandmist desinfitseeriva vahendiga puhastada. 
  • Õppijad ja töötajad ei katsu puhastamata kätega oma silmi, nina ja suud – kui puudutada silmi, nina või suud mustade kätega, on võimalus ise nakatuda.
  • Õppijad ja töötajad katavad aevastades või köhides oma suu ja nina küünarvarre või salvrätikuga. Salvrätik ja teised isikukaitsevahendid visatakse seejärel koheselt selleks ettenähtud tähistatud prügikasti ja pestakse kohe käed. Suu ja nina katmine takistab pisikute ja viiruste edasilevimist. 
  • Õppijad ja töötajad ei kogune gruppidesse ning ei jää peale õppetööd  kooli ruumidesse, territooriumile ning liiguvad koheselt koju või järgmisse sihtpunkti. 

Ühes õpperühmas võib olla kuni kümme õpilast. Õpetaja või muu koolitöötaja, on ruumis lisaks kuni kümnele õppijale. Õppetöö korraldatakse võimalikult hajutatult, võimalusel järgides 2 meetrise distantsi nõuet isikute vahel.

NB! Hommikul Tormi peatus lapsevanema ettetellimisel.  Õhtul kell 16.09 Tabivere bussipeatuse peatus ettetellimisel. 

KOOGI bussi ringid alates 3. sept 2019  fail SIIN. 
NB! Koogi buss teeb kaks ringi hommikul ja õhtul!

       

 Arvutiklassi ja  iPadide kasutamiseks ainetunnis saavad õpetajad broneerida aega siin.