Klass
Kuupäev
Programmi nimi ja lühikirjeldus


1.kl.          


08.09


Looduse tunnetamine meeltega - Loodus elab nii nagu meiegi. Kui me oskame vaadata loodusele silma, siis märkame me huvitavaid asju. Kui Sa oskad loodust vaadata, siis - Sa näed, et iga taim, puu ja kivi on imeline. Kui õpid elu looduses, on Sul palju huvitavam elada. Inimesed ei tunneta loodust ühtemoodi, sest ka meie ise oleme erinevad. Enda ümber mitmekesise maailma tajumiseks on olemas meeled. Nende kaudu saad teada, mis meie ümber toimub. Meie viis meelt on: nägemine, kuulmine, haistmine, kompimine ja maitsmine

2.kl
24.09            
Looduse tunnetamine meeltega.
3.-4.kl.
11.09
Loodusega koos on programm, mille eesmärk on lähendada inimest loodusega, mõtestada looduse rolli inimese jaoks ja teadvustada nii looduskaitse kui ka loodust hoidvaid käitumisjuhiseid. Seda kõike vastavalt osaleja vanusele. Mõistagi ei jää metsaretkel märkamata vastavalt aastaajale looduses toimuvad muutused. 
5.kl.
25.09

Loodusega koos 

6.-7.kl
16.09

Taevaskoda – looduse pühakoda

Programmi käigus teeme matkaringi Väikeses ja Suures Taevaskojas, tutvume selle paikkonna vaatamisväärsustega ning rahvapärimustega. Saame aimu looduse imepärasest jõust maastiku kujundamisel ning vaatame-arutame, millised on tagajärjed, kui inimene sellesse protsessi on sekkunud.

8.-9.kl.
22.09
Taevaskoda – looduse pühakodaMatkapäevikud:

1. klass

2. klass

3. klass

4. klass

5. klass

6. klass

7. klass

8. klass

9. klass