• Piret Siivelt - direktor, ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja, 7. kl  klassijuhataja,  piret.siivelt@tabivere.edu.ee    
  • Kadi Kesa - õppe- ja arendusjuht, 4. kl klassijuhataja, kadi.kesa@tabivere.edu.ee 
  • Eve Aru - klassiõpetaja: 3. klass, eve.aru@tabivere.edu.ee
  • Ive Eddor - kunsti- ja käsitööõpetaja, 9. kl klassijuhataja, ive.eddor@tabivere.edu.ee
  • Rein Jõeveer - huvijuht,  kehalise kasvatuse õpetaja, 5.  klassi klassijuhataja, rein.joeveer@tabivere.edu.ee
  • Hedi Pülsü - kehalise kasvatuse  õpetaja, hedi.pulsu@tabivere.edu.ee
  • Lembe Lõhmus - informaatikaõpetaja, haridustehnoloog,  lembe.lohmus@tabivere.edu.ee  
  • Margit Metsla - inglise  keele õpetaja, lapsehoolduspuhkusel
  • David Thomas - inglise keele õpetaja, david.thomas@tabivere.edu.ee
  • Kairit Vassil - sotsiaalpedagoog, 6.  kl klassijuhataja,  HEV koordinaator, kairit.vassil@tabivere.edu.ee
  • Ave Oras -  klassiõpetaja, lapsehoolduspuhkusel
  • Angela Otti- klassiõpetaja, 1. klass, angela.otti@tabivere.edu.ee
  • Airi Kahar- klassiõpetaja, 2.  klass, airi.kahar@tabivere.edu.ee
  • Anu Aunap- abiõpetaja, anu.aunap@tabivere.edu.ee
  • Anu Kuld - matemaatikaõpetaja, lapsehoolduspuhkusel
  • Kati Justus - matemaatikaõpetaja, kati.justus@tabivere.edu.ee
  • Maarika Vällik - loodusainete õpetaja, maarika.vallik@tabivere.edu.ee
  • Liina Säinast - eesti keele- ja kirjanduse õpetaja, lapsehoolduspuhkusel
  •  Jane Niklus- eesti keele  ja kirjanduse õpetaja, jane.niklus@tabivere.edu.ee
  • Peeter Prints - muusikaōpetaja, peeter.prints@tabivere.edu.ee
  • Dagmar Mamedova- vene keele õpetaja, 8. klassi klassijuhataja, dagmar.mamedova@tabivere.edu.ee
  • Toomas Marga- tehnoloogia õpetaja,  toomas.marga@tabivere.edu.ee