1. klass
1. Hristov, Elisabeth
2. Hüvanen, Ruuben
3. Jakovlev, Remi Andreas
4. Kahar, Henri
5. Lageda, Alina
6. Lehis, Simmo  
7. Mikko, Karl
8. Neemsalu, Emily
9. Pärtel, Kaili
10. Püvi, Kristjan
11. Simonidze, Maksim
12. Toome, Kadili

Klassijuhataja Eve Aru







2. klass
1. Annuk, Oliver 
2. Hristov, Aleksander
3. Juhkam, Kristofer
4. Kaldvee, Mia Norelle
5. Krivin, Kevin
6. Kurs, Laura
7. Mikk, Lovise
8. Mölder, Kätlin
9. Ostrat, Brenda-Nicole
10. Põldma, Janor
11. Ratassepp, Keijo
12. Raudsepp, Gennet
13. Raudsepp, Kaur
14. Reinberg, Jete
15. Sinimets, Lisete
16. Soosaar, Siim Erik
17. Tiits, Ruudi
18. Veedla, Maibrit
19. Virumäe, Lenna

Klassijuhataja Ave Oras
3. klass
1. Ismael, Ramon
2. Kaasik, Roland
3. Kahar, Getter
4. Kaldvee, Johanna-Elisabeth
5. Koll, Rasmus
6. Kovbasnjuk, Grethe-Eliise
7. Lipp, Brigita
8. Lokko, Johannes Juhan
9. Mandel, Carola
10. Rajaleid, Robin
11. Raudsepp, Gunilla
12. Rebase, Lotte
13. Sepp, Ander
14. Tiits, Kirsi
15. Toome, Kristeli
16. Urm, Kevin

Klassijuhataja Triin Tammann




4. klass
1. Aardevälja, Elis Maarja
2. Joonson, Marko
3. Kamarik, Egle
4. Kimber, Merili
5. Kovbasnjuk, Viktoria
6. Kreek, Gea
7. Kurs, Joonas
8. Lind, Lilian
9. Lokko, Madis Markus
10. Makkar, Janar      
11. Pärtel, Karl
12. Püll, Andreas        
13. Reinberg, Marin
14. Simonidze, Vladislava
15. Soosaar, Helen
16. Šrof, Emily
17. Tuul, Iiris
18. Täpsi, Mihkel
19. Urm, Janno

Klassijuhataja Kairit Vassil





5. klass
1. Almre, René
2. Annuk, Kristiina
3. Haavik, Eveli
4. Joonson, Karin
5. Järvela, Karl-Sander
6. Küpar, Mikk
7. Lageda, Nikita
8. Pahurin, Grettel
9. Peedo, Sandra
10. Piho, Karel
11. Rampe, Keili
12. Reiman, Jaan Robert

13. Roots, Tanel
14. Saliste, Jane-Liis
15. Susi, Mia-Chanel
16. Šrof, Ferenc
17. Tervonen, Karmen
18. Vahtra, Mihkel

Klassijuhataja Piret Siivelt







6. klass
1. Eddor, Eliise
2. Kreek, Gerli
3. Kurs, Karl
4. Künnap, Kusti
5. Lipp, Alice-Iris
6. Neemsalu, Rahel
7. Pärtel, Kristin
8. Ratassepp, Cäthy
9.  Reinesberg, Marite
10. Serojev, Markos
11. Toode, Kert
12.  Tuhkur, Keiti Lisete

Klassijuhataja Kaupo Kütt











7. klass
1. Haavik, Sten
2. Keiv, Triini
3. Kulamaa, Meryll
4. Lipp, Heleri
5. Lomp, Mait
6. Mikko, Maris
7. Siim, Axel
8. Simmo, Cärol
9. Suvi, Pirje
10. Taukul, Margus
11. Toode, Erki
12. Vaher, Karl
13. Voore, Eliise

Klassijuhataja Ive Eddor
8. klass
1. Aunap, Eleanora
2. Ehamaa, Lisete
3. Koll, Anete 
4. Kruus, Randal Rainis
5. Lipp, Riho
6. Loorits, Risto
7. Pärtel, Ivo
8. Raudkats, Karina Agnes
9.  Värnik, Kaspar

Klassijuhataja Lembe Lõhmus



9. klass
1. Haavik, Kätlin
2. Kirs, Mari-Liis
3. Kreek, Vitali
4. Natus, Getrin
5. Penkovski, Triinu-Liis
6. Pärtel, Kairi
7. Reinberg, Riin
8. Serojev, Kevin Marcus
9. Usin, Karl

Klassijuhataja Anu Kuld