Meie koolist

Personal

 


Piret Siivelt
Direktor, ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja

Piret.siivelt [at] tabivere.edu.ee

Kadi Kesa Õppe- ja arendusjuht, 7. kl klassijuhataja

Kadi.kesa [at] tabivere.edu.ee

Ive Eddor Kunsti- ja käsitööõpetaja

Ive.eddor [at] tabivere.edu.ee

Rein Jõeveer Huvijuht, kehalise kasvatuse õpetaja, 8. kl klassijuhataja

Rein.joeveer [at] tabivere.edu.ee

Maiko Tamme Kehalise kasvatuse õpetaja

Maiko.Tamme [at] tabivere.edu.ee

Lembe Lõhmus Informaatikaõpetaja, haridustehnoloog, 6. kl klassijuhataja

Lembe.lohmus [at] tabivere.edu.ee

Andreas Piiri Inglise keele õpetaja

Andreas.piiri [at] tabivere.edu.ee

Darja Logodskaja

Vene keele õpetaja

Darja.Logodskaja [at] tabivere.edu.ee

Kairit Vassil Sotsiaalpedagoog, 9.kl klassijuhataja, HEV koordinaator

Kairit.vassil [at] tabivere.edu.ee

Angela Otti 1. kl klassiõpetaja

Angela.otti [at] tabivere.edu.ee

Airi Kahar 2. kl klassiõpetaja

Airi.kahar [at] tabivere.edu.ee

Signe Seene 3. klass klassiõpetaja

Signe.seene [at] tabivere.edu.ee

Sandra Ott 5. kl klassijuhataja, klassiõpetaja

Sandra.ott [at] tabivere.edu.ee

  Logopeed

 

Anu Aunap Õpetaja

Anu.aunap [at] tabivere.edu.ee

Jane Vahtrik Õpetaja

Jane.vahtrik [at] tabivere.edu.ee

Erki Larm Matemaatikaõpetaja

Erki.larm [at] tabivere.edu.ee

Maarika Vällik Loodusainete õpetaja

Maarika.vallik [at] tabivere.edu.ee

Eve Kask Eesti keele ja kirjanduse õpetaja

Eve.kask [at] tabivere.edu.ee

Maarika Kaalep Muusikaõpetaja

Maarika.kaalep [at] tabivere.edu.ee

Toomas Marga Tehnoloogia õpetaja

Toomas.marga [at] tabivere.edu.ee

   

 

Astrid Aunap Pikapäevarühma õpetaja

Astrid.aunap [at] tabivere.edu.ee

Karin Reisberg Sekretär

kool [at] tabivere.edu.ee

Merike Heinma Kokk  
Angela Vahtra Abikokk  
Eerika Lill Puhastusteenindaja  
Ülle Tappo Puhastusteenindaja  

 



Piret Siivelt
Direktor, ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja

Piret.siivelt@tabivere.edu.ee

Kadi Kesa Õppe- ja arendusjuht, 7. kl klassijuhataja

Kadi.kesa@tabivere.edu.ee

Ive Eddor Kunsti- ja käsitööõpetaja

Ive.eddor@tabivere.edu.ee

Rein Jõeveer Huvijuht, kehalise kasvatuse õpetaja, 8. kl klassijuhataja

Rein.joeveer@tabivere.edu.ee

Maiko Tamme Kehalise kasvatuse õpetaja

Maiko.Tamme@tabivere.edu.ee

Lembe Lõhmus Informaatikaõpetaja, haridustehnoloog, 6. kl klassijuhataja

Lembe.lohmus@tabivere.edu.ee

Andreas Piiri Inglise keele õpetaja

Andreas.piiri@tabivere.edu.ee

Darja Logodskaja

Vene keele õpetaja

Darja.Logodskaja@tabivere.edu.ee

Kairit Vassil Sotsiaalpedagoog, 9.kl klassijuhataja, HEV koordinaator

Kairit.vassil@tabivere.edu.ee

Angela Otti 1. kl klassiõpetaja

Angela.otti@tabivere.edu.ee

Airi Kahar 2. kl klassiõpetaja

Airi.kahar@tabivere.edu.ee

Signe Seene 3. klass klassiõpetaja

Signe.seene@tabivere.edu.ee

Sandra Ott 5. kl klassijuhataja, klassiõpetaja

Sandra.ott@tabivere.edu.ee

  Logopeed

 

Anu Aunap Õpetaja

Anu.aunap@tabivere.edu.ee

Jane Vahtrik Õpetaja

Jane.vahtrik@tabivere.edu.ee

Erki Larm Matemaatikaõpetaja

Erki.larm@tabivere.edu.ee

Maarika Vällik Loodusainete õpetaja

Maarika.vallik@tabivere.edu.ee

Eve Kask Eesti keele ja kirjanduse õpetaja

Eve.kask@tabivere.edu.ee

Maarika Kaalep Muusikaõpetaja

Maarika.kaalep@tabivere.edu.ee

Toomas Marga Tehnoloogia õpetaja

Toomas.marga@tabivere.edu.ee

   

 

Astrid Aunap Pikapäevarühma õpetaja

Astrid.aunap@tabivere.edu.ee

Karin Reisberg Sekretär

kool@tabivere.edu.ee

Merike Heinma Kokk  
Angela Vahtra Abikokk  
Eerika Lill Puhastusteenindaja  
Ülle Tappo Puhastusteenindaja