Personal

 


Kadi Toomi
Direktor

Kadi.toomi@tabivere.edu.ee

Kadi Kesa Õppe- ja arendusjuht, 8. kl klassijuhataja

Kadi.kesa@tabivere.edu.eelink opens on new page

Ive Eddor Kunsti- ja käsitööõpetaja

Ive.eddor@tabivere.edu.eelink opens on new page

Rein Jõeveer  Kehalise kasvatuse õpetaja, 9. kl klassijuhataja

Rein.joeveer@tabivere.edu.eelink opens on new page

Maiko Tamme Kehalise kasvatuse õpetaja

Maiko.Tamme@tabivere.edu.ee

Lembe Lõhmus Informaatikaõpetaja, haridustehnoloog, 7. kl klassijuhataja

Lembe.lohmus@tabivere.edu.eelink opens on new page

Andreas Piiri Inglise keele õpetaja

Andreas.piiri@tabivere.edu.eelink opens on new page

Alina Abramova

Vene keele õpetaja

Alina.abramova@tabivere.edu.ee

Kairit Vassil Sotsiaalpedagoog

Kairit.vassil@tabivere.edu.eelink opens on new page

Kadri Liblik HEV koordineerija, HEV õpilaste õpetaja kadri.liblik@tabivere.edu.ee
Angela Otti 2. kl klassiõpetaja

Angela.otti@tabivere.edu.eelink opens on new page

Airi Kahar

3. kl klassiõpetaja

8. kl I rühm ja 9. klassi matemaatikaõpetaja

Airi.kahar@tabivere.edu.eelink opens on new page

Signe Seene 1. klass klassiõpetaja

Signe.seene@tabivere.edu.eelink opens on new page

Sandra Ott

6. kl klassijuhataja, klassiõpetaja

3. klassi loodusõpetus

Sandra.ott@tabivere.edu.eelink opens on new page

Grete Lang Eripedagoog, 4. kl klassijuhataja

Grete.Lang@tabivere.edu.ee

Anu Aunap Õpetaja

Anu.aunap@tabivere.edu.eelink opens on new page

Eduardo Peire Hispaania keele õpetaja

eduardo.peire@tabivere.edu.ee

Kati Paas

Matemaatika 6., 7. ja

8. klassi II rühm

kati.paas@tabivere.edu.ee

Maarika Vällik Loodusainete õpetaja

Maarika.vallik@tabivere.edu.eelink opens on new page

Eve Kask Eesti keele ja kirjanduse õpetaja

Eve.kask@tabivere.edu.eelink opens on new page

Matiss Briedis Muusikaõpetaja

Matiss.Briedis@tabivere.edu.ee

Tanel Kandle Ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja tanel.kandle@tabivere.edu.ee
Toomas Marga Tehnoloogia õpetaja

Toomas.marga@tabivere.edu.eelink opens on new page

Veronika Täpsi  Huvijuht, 5. kl klassijuhataja

veronika.tapsi@tabivere.edu.ee

Astrid Aunap Pikapäevarühma kasvataja

Astrid.aunap@tabivere.edu.eelink opens on new page

Karin Reisberg Sekretär

kool@tabivere.edu.eelink opens on new page

Merike Heinma Kokk  
Angela Vahtra Abikokk  
Eerika Lill Puhastusteenindaja  
Ülle Tappo Puhastusteenindaja  

 

Avaldatud 26.05.2022. Viimati muudetud 02.03.2024.